Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Zákon č.274/2009 Z.z. o poľovníctve, mýty a legendy

Prezentácia,
Tibor Lebocký,  prezident SPZ                      
RADA SPZ, ŽILINA
 
Vzhľadom k tomu, že niektorí čitatelia web stránky Slovenského poľovníckeho zväzu nesprávne pochopili informácie v prezentácii - i napriek jej názvu:

“Zákon č. 274/2009 Z. z. o poľovníctve, mýty a legendy“, k vysvetleniu niektorých postupov počas tvorby a po prijatí nového zákona o poľovníctve a bola prezentovaná na rade SPZ dňa 7.11.2009 v Žiline. Rada SPZ následne požiadala kanceláriu SPZ aby sa prezentácia uverejnila na web spomínanej stránke. Táto prezentácia bola odpoveďou na mnohé “mýty a legendy“, ktoré sa šírili poľovníckou verejnosťou.

Prezentácia vyvracia niekoľko mylných informácií a hlavne vysvetľuje časovú postupnosť krokov po prijatí zákona o poľovníctve a úlohy Slovenského poľovníckeho zväzu vyplývajúce zo zákona pri procese tvorby Slovenskej poľovníckej komory.

S ďalšími otázkami a postrehmi Vás poprosíme sa obracať na kanceláriu ústredia Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, 811 05 Bratislava, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 
PaedDr. Imrich Šuba
výkonný riaditeľ SPZ
Prílohy:
Uložiť tento súbor (Rada SPZ, Zilina, 7.11.2009.ppt)Rada SPZ, Zilina, 7.11.2009.ppt[prezentácia v powerpointe]2597 kB
Uložiť tento súbor (Vysvetlenie k prezentacii ZOP.doc)Vysvetlenie k prezentacii ZOP.doc[Vysvetlenie]24 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.