Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

LEVICKÉ POĽOVNÍCKE DNI - Medzinárodný festival filmov s tematikou poľovníctvo a ochrana prírody Hubertlov - Levice 2009 o Putovný pohár Hubertlovu

Vážení autori filmov s tematikou „poľovníctvo a ochrana prírody“,

    V rámci Levických poľovníckych dní sa už po 14 krát uskutoční v Dome kultúry Družba v Leviciach Medzinárodný festival filmov.
    Počas všetkých ostatných ročníkov sme mali možnosť prostredníctvom Vás všetkých, ktorí sa cez objektív kamery delíte so svojimi nevšednými zážitkami a chvíľami strávenými v prírode, vzhliadnuť neskutočnú rozmanitosť prírody prezentovanú na 221 filmoch domácich aj zahraničných autorov v troch súťažných kategóriách. Každým rokom prispievate do zaujímavej a náučnej zbierky filmov, z ktorých mnohé sa môžu stať kvalitnou pomôckou pri skvalitňovaní poľovníckej praxe, pri výchove mladých adeptov poľovníctva a zároveň presvedčiť širokú nepoľovnícku verejnosť o nezištnej činnosti poľovníkov v prospech prírody.
   
Medzi súťažné kategórie sme v roku 2008 zaradili aj kategóriu „Domáce video - filmové začiatky“, kde sa majú možnosť prezentovať všetci tí, ktorí svoje filmové začiatky v prírode zachytili objektívom kamery, a majú tak možnosť sa zaradiť medzi už dlhoročných a skúsených prispievateľov. Radi uvítame všetkých autorov filmov s tematikou „poľovníctvo a príroda - či už našich dlhoročných prispievateľov, alebo aj Vás, ktorí ste sa rozhodli zúčastniť sa na súťaži po prvý krát.

    Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí trávia chvíľky v prírode s kamerou v rukách, budeme radi, ak nám zašlete svoje filmové zážitky z prírody na DVD alebo CD nosiči spolu s vyplnenou prihláškou na adresu ústredia SPZ. Všetky informácie ohľadom Medzinárodného festivalu filmov nájdete v priložených propozíciách. Prosíme Vás, aby ste súťažné filmy zaslali do 18.3.2009, keďže 20.3.2009 budú filmy neverejne hodnotené odbornou porotou.

Tešíme sa na všetky prihlásené filmy.
 
Prílohy:
Uložiť tento súbor (prihlaska_LPD_festival_2009.doc)prihlaska_LPD_festival_2009.doc[prihláška]177 kB
Uložiť tento súbor (propozicie_LPD_festival_2009.doc)propozicie_LPD_festival_2009.doc[propozície]197 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.