Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Po šiestich rokoch opäť na Slovensku - IX. Majstrovstvá Európy vo vábení jeleňov

Slovenský poľovnícky zväz ako hlavný organizátor v spolupráci s Múzeom vo Sv. Antone, a za pomoci mnohých partnerov SPZ a sponzorov, pripravuje v tomto roku IX. ročník Majstrovstiev Európy vo vábení jeleňov, ktorý sa uskutoční 1. septembra 2007 na nádvorí svätoantonského kaštieľa v rámci celoslovenských poľovníckych slávností Dní Sv. Huberta. IX. Majstrovstvá vo vábení jeleňov sa uskutočnia pod záštitou podpredsedu NR SR JUDr. Viliama Vetešku. 
Srdečne Vás všetkých pozývame na Celoslovenské poľovnícke slávnosti do areálu kaštieľa vo Svätom Antone - príďte podporiť našich vábičov, ktorí svoje umenie predvedú spolu so súťažiacimi majstrami zo zahraničných poľovníckych organizácií po 6 rokoch opäť na Slovensku.


Za pomoc a spoluprácu ďakujeme:
Hotel Grand, Penzión Starý Hostinec, Vojenské lesy a majetky Slovenskej republiky, časopis Hubertlov, TV magazín Halali, časopis Poľovníctvo a rybárstvo, Incheba Expo Bratislava, Česká zbrojovka, Swarovski, Vitex CZ, a.s., Baldovská - minerálne vody, a. s., časopisy Myslivost, Nimród, Slovenské Lesokruhy, Svět myslivosti, Vadászlap, Lesník, Magasles a Poľovnícka informačná databáza
 
Prílohy:
Uložiť tento súbor (IXME.jpg)IXME.jpg[plagát]103 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.