Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

XI. ročník Memoriálu Alojza Riška

mar23V dňoch 24. - 26. novembra 2023 v Zákopčí organizuje Slovenský poľovnícky zväz v spolupráci s RgO SPZ Kysúc XI. ročník Memoriálu Alojza Riška -  Medzinárodných duričských skúšok duričov s udeľovaním titulov CACIT a CACT.

V zmysle Štatútu skúšok na memoriál možno prihlásiť duriče VI. skupiny FCI, ktoré môžu podľa vyhlášky MPaRV SR absolvovať skúšky duričov a sú zapísané v plemenných knihách uznaných FCI. Štartovať môže maximálne 12 duričov, z toho maximálne 6 zo zahraničia. Duriče v majetku vodičov zo SR musia mať absolvované skúšky duričov. Prednosť pri výbere majú psy, ktorých nomináciu odporučil príslušný klub spravujúci chov daného plemena. Prihlášky na memoriál prijíma kynologický odbor SPZ v Bratislave.

Podrobný program a informácie sú zverejnené v priložených propozíciách.

Tešíme sa na Vašu účasť  a prajeme Vám v okrese Čadca veľa krásnych zážitkov a pohodu pri prezentácii práce Vašich duričov na tejto vrcholovej kynologickej akcii Slovenského poľovníckeho zväzu.

Kynologický odbor SPZ

Prílohy:
Uložiť tento súbor (propozicieweb.pdf)propozicieweb.pdf[Propozície]1355 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.