Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Dôležitý oznam - COVID-19

od 28.11.2021 až do odvolania kancelária SPZ funguje v režime OTP vrátane odboru kynológie SPZ. 

Odbor kynológie

  • Vedúci odboru kynológie - +421 910 707 083
  • Špecialista pre kynológiu - +421 910 707 081 
  • Plemenná kniha - +421 948 762 923

viac informácií

OZNAM

Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

HYDROTOUR - Verejný prísľub

hydrotourVerejný prísľub podľa § 850 Občianskeho zákonníka

HYDROTOUR, cestovná kancelária, a.s. so sídlom na Nám. SNP 14, 811 06 Bratislava, IČO 31 371 981, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel Sa, vložka číslo 3276/B, zastúpená Ing. Mikulášom Milkom (ďalej len CK) sa v súlade s § 850 Občianskeho zákonníka zaväzuje poskytnúť všetkým členom združenia SLOVENSKÝ POLOVNÍCKY ZVÄZ a SLOVENSKÁ POLOVNÍCKA KOMORA (ďalej len člen združenia alebo oprávnená osoba) dodatočné zľavy pri uzatváraní Zmlúv o obstaraní zájazdu s CK.
Dodatočné zľavy budú poskytnuté oprávneným osobám, vrátane ich rodinných príslušníkov a spolucestujúcich osôb (vrátane detí), ktoré táto oprávnená osoba prihlási na spoločný zájazd, uvedie na spoločnú Zmluvu o obstaraní zájazdu a zdieľa jednu ubytovaciu kapacitu, a to v nasledovnej výške

1. V prípade deklarovanej percentuálnej zľavy – ponuky ULTRA TOP / FIRST MOMENT, CK poskytne dodatočné navýšenie zľavy o + 2 % zo základnej nezľavnenej ceny pri splnení podmienok, ktoré vyžaduje príslušná akciová ponuka. Platí pre všetky ponúkané destinácie.

2. V prípade ponúk typu ULTRA / LAST MINUTE, CK poskytne zľavu 2% zo základnej zníženej (last minute) ceny pri splnení podmienok, ktoré vyžaduje príslušná akciová ponuka. Platí pre všetky ponúkané destinácie.

3. V prípade deklarovanej percentuálnej zľavy – ponuky ULTRA TOP / FIRST MOMENT, na zájazdy s odletom do 20.6. (vrátane) a po 15.9. (vrátane) CK poskytne dodatočné navýšenie zľavy o + 3 % zo základnej nezľavnenej ceny pri splnení podmienok, ktoré vyžaduje príslušná akciová ponuka. Neplatí pre destinácie Omán, Gambia, SAE.

4. Podkladom pre výpočet zliav je oficiálny katalóg spoločnosti HYDROTOUR, cestovná kancelária, a.s. - Leto 2020 a web stránka www.hydrotour.sk.

5. Dodatočná zľava sa uplatňuje zo základnej ceny dospelej osoby na základnom lôžku, dospelej osoby a dieťaťa na prístelke. Nevzťahuje sa na servisné poplatky, palivový príplatok, príplatky na stravu, víza, príplatok za jednolôžkovú izbu, výhľad na more, príplatok za akýkoľvek iný typ izby ako zahŕňa základná cena, komplexné cestovné poistenie, prípadne ďalšie špeciálne príplatky nad rámec základných služieb, ktoré zahŕňa základná cena.

6. Dodatočná zľava je uplatniteľná výhradne pri kúpe zájazdu, nie spätne pri doplatku alebo po ukončení zájazdu.

Oprávnené osoby si môžu ďalšie informácie žiadať prostredníctvom infolinky 02/3263 0033, elektronickej adresy: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo kontaktnej osoby Ing. Karolíny Čižnárovej (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).
Vyššie uvedené zľavy si oprávnené osoby môžu uplatniť v sieti pobočiek CK Hydrotour (príloha tohto Verejného prísľubu) a v širokej sieti partnerských cestovných kancelárií a agentúr (zoznam na www.hydrotour.sk a v tlačenom katalógu LETO 2020).
CK zároveň súhlasí, aby tento verejný prísľub resp. jeho obsah bol zverejnený internou cestou všetkým členom združenia.

Tento verejný prísľub je platný do 30.10. 2020

V Bratislave, dňa 07.11.2019

Prílohy:
Uložiť tento súbor (VP_Polovnicky zväz_2020.pdf)VP_Polovnicky zväz_2020.pdf[Verejný prísľub - PDF]135 kB
Uložiť tento súbor (HDT_zoznam pobočiek k VP.pdf)HDT_zoznam pobočiek k VP.pdf[pobočky]125 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.